Kütük Sehpa Firkete ve tel ayak imalatı 
0224 441 10 79 info@uyumsaldokumsanayi.com

Kütük Sehpalarınız için 3 lü firkete ayak modelimiz satışta .


2018-02-20 / Anıl UYUMSAL

Paylaş Paylaş Paylaş

Son yıllarda artan kütük den mobilya trendi retro tasarımların vazgeçilmezleri arasına girdi bile ,yeni 3 lü firkete ayak modelimiz kütük sehpa ve masa tasarımlarınızda eşsiz bir dokunuş yaparak iç mimarların , cafe , restorant ve otellerin şimdiden gözdesi oldu bile .

Sürat kargoyla yaptığımız anlaşma sayesinde firkete ayaklarımızı Türkiye nin heryerine sabit ve çok uygun fiyatlara gönderebiliyoruz.

Ayrıca mermer masa ve sehpa tasarımlarınızda firkete ayaklarımızı kullanabilirsiniz 

Firkete Ayak için aldığımız özel makinemizle bursa küçük sanayi sitesindeki imalathanemizde günde 150 adete kadar firkete ayak üretimi gerçekleştirebiliyoruz.

Firkete ayaklarımız için selülozik boya yada tercihe göre elektrostatik boya kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimize firkete ayaklarınız için elektrostatik boya kullanmanızı tavsiye ediyoruz . Çünkü elektrostatik boya korozyona ve  soyulmaya karşı dayanıklı özel fırınlarda boyanmaktadır . Özellikle dış mekan tasarımlarınızda firkete ayak modelli kütük sehpa , kütük masa ve mermer sehpalarınızı daha uzun ömürlü kullanabilrsiniz.

Cafe , ofis  , restaurant , otel gibi mekan tasarımlarınızda firkete ayaklarımızı zigon sehpa ve orta sehpa için kullanabilirsiniz.

Bursa da Döküm sektöründeki lider konumunu koruyan firmamız aynı zamanda metal tasarımlarında da başı çekmektedir . Özellikle antalya , muğla , bodrum , alanya , çeşme , izmir gibi turistik mekanlarda otellerin tercihi genel olarak uyumsal döküm sanayi olmaktadır .Bursa da döküm ve soğuk demir sektöründe sürdürdüğümüz liderliğimizi tel ayak ve kütük sehpa ayak gibi ürünlerde de trabzon , eskişehir , antep , adana , mersin gibi şehirlerde de tercih edilen firmaların başındayız .

Tercih edilme sebeplerimiz arasında bursa da firkete ayak üreten bir firma olmamıza rağmen türkiyenin her yerine aynı gün içinde kargo imkanı ve yaptığımız kargo anlaşması sayesinde çok uygun fiyatlara gönderim yapmamız bulunmaktadır .

Ahşap ve Metalin uyumu tel sehpa ayak larımız sayesinde dahada ön plana çıkmakta . Genellikle tel ayaklarımız ceviz sehpa ve masa larda , meşe sehpalarda ve tik ağacından yapılan tasarımlarda fazlasıyla kullanılmakta . Ceviz masalarda epoksi kullanılmasıyla retro bir tarz yakalayan tel sehpa ayaklarımız diğer bir deyişle firkete ayaklarımız dekorasyon firmaları içinde yeni tasarımlar ortaya çıkarma noktasında esin kaynağı . Bursa bademli , nilüfer ve bunun gibi bursanın birçok ilçesinde villa ve kuaför salonu tasarımlarında günden güne uyumsal döküm sanayi ürünleri kullanılmaktadır . Sapanca , uludağ , bolu , palandöken gibi kış turizminin yoğun olduğu yerlerde de tasarımlarımız genel kullanımdadır . Tv üniteleri firkete ayak larımız sayesinde daha şık ve güçlü bir görünüm kazanmaktadır . 

Uyumsal Döküm Sanayi olarak Bursa yerelindeki tecrubemizi tüm türkiye ile paylaşmanın gururunu yaşıyoruz . Sizin memnuniyetiniz bizim için en önemlisi , o yüzden özel tasarımlarınızda da özel tasarım ürünler imal etmekteyiz .

Firkete Ayaklar için özel lazer kesim bağlantı aparatları kullanarak denge ve hassasiyet problemini ortadan kaldırıyoruz .

 

Yeni Firkete ayak ve kütük sehpa tel ayak modellerimiz için bizi takip etmeye devam edin .

 


© 2018 Uyumsal Döküm Sanayi. Her hakkı saklıdır.