Döküm orta sehpa tekerlek , kütük sehpa ve orta sehpa tasarımlarınız için 
0224 441 10 79 info@uyumsaldokumsanayi.com

Kütük Orta Sehpa Döküm Tekerleklerimiz yeni tasarımlarla yakında hizmetinizde .


2018-02-20 / Anıl UYUMSAL

Paylaş Paylaş Paylaş

Döküm Orta Sehpa Tekerleklerimiz kütük sehpalarınız için vazgeçilmezer arasında devam ediyor .Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine yeni kreatif döküm  orta sehpa tekerleklerimiz sizlerin isteği doğrultusunda hizmete girecek . Özellikle çalıştığımız iç mimarlık firmalarının isteği doğrultusunda ürün portföyümüzü yeni döküm orta sehpa tekerlek tasarımlarıyla arttırmaya karar verdik . Şu anda tasarım aşamasında olan döküm orta sehpa tekerleklerimiz kütük masa ve sehpalarınıza retro bir tarz katacak . Bursa döküm sektörünün öncülerinden olan firmamız inşaat ve makine sanayine verdiği destekten sonra dekorasyon sektöründe de döküm ürünlerindeki şık tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır . Özellikle cafe masa ayakları , restorant masa ayakları alanında pek çok firmaya hizmet vermiş olan firmamız , yeni döküm orta sehpa tekerlek modelleriylede kütük masa ve kütük sehpaların döküm tekerlekle ayrı bir hava kazanmasını sağlayacak . Bursa da bir çok içmimarlık firmasına kütük sehpa orta tekerlek tedariği sağlayan firmamız , sürat kargoyla yaptığı kargo anlaşması sayesinde türkiyenin bir her iline aynı ve çok uygun fiyatlarla kütük orta sehpa döküm tekerlek gönderimini sürdürmektedir. Döküm orta sehpa tekerleklerimiz bağlantı elemanlarıyla birlikte montaja hazır halde gönderilmektedir . 30 23 20 17 14 10 cm çaplarında olan döküm tekerleklerimize yeni modeller ekleyerek çaplarıda daha çeşitli hale getirmeyi hedefliyoruz. Antalya, istanbul , muğla , bodrum , çeşme , alanya gibi bir çok turistik merkezde dekorasyon firmaları uyumsal döküm sanayinin bursa da ki döküm imalathanesinde üretilen kütük orta sehpa döküm tekerlekleri kullanmaktadır .

Kütük orta sehpalar için döküm tekerleklerimiz özel fiber somunlar kullanılarak imal edilmektedir . Bursa da döküm deyince akla ilk gelen firmalar arasındaki lider ve öncü konumunu koruyan uyumsal döküm sanayi , döküm sektörüne yeni kütük orta sehpa tekerlek modelleriyle yön vermeye devam etmektedir . Antalya , trabzon , eskişehir ,istanbul , balıkesir deki partner mimarlık ve iç mimarlık firmalarımız döküm orta sehpa tekerlek modellerimizi kütük sehpa ve orta sehpa tasarımlarında kullanmaya başladılar. 

Döküm Orta Sehpa Tekerleklerimizde özellikle boşluksuz döküm ve pürüzsüz döküm yapmaya bursa da ki imalathanemizde devam etmekteyiz

istanbul anadolu ve avrupa yakasına 10 dan önceki döküm orta sehpa tekerleklerimiz aynı gün içinde ulaşmaktadır . istanbul döküm orta sehpa ve kütük sehpa tekerleklerimizi en çok gönderdiğimiz il olma özelliğini korumaktadır .istanbul da döküm orta sehpa tekerlekler üzerine pek çok kütük ve mobilya firmasıyla çalışmaktayız . Kütük tekerlek ve epoksinin eşsiz uyumu yeni modellerimizle farklı bir tarz yakalayacak .

Döküm orta sehpa tekerleklerimize instagram sayfamız , facebok sayfamız ve web sitemizden ulaşabilirsiniz .

Bizi takip etmeye devam edin .


© 2018 Uyumsal Döküm Sanayi. Her hakkı saklıdır.